Vážení přátelé

Dovolte mi, abych Vás přivítal na stránkách společnosti HOBBYLAND, která již 30. rok dodává výpočetní techniku do českých domácností a firem. Naší specializací je stavba a prodej počítačových sestav na zakázku, podle přání, potřeb a finančních možností každého zákazníka. Dále zajišťujeme upgrade počítačů, prodej kvalitních HW komponent a periferií od osvědčených výrobců, a samozřejmě následný záruční i pozáruční servis na veškeré zboží, zakoupené u nás. Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství pro naše klienty.

Nejsme e-shop. Naším cílem je co nejlépe pochopit Vaše požadavky a potřeby, a poté Vám nabídnout  to nejlepší za cenu, kterou jste ochotni investovat.

Každý náš zákazník je pro nás jedinečný partner. Pokud máte konkrétní přání, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme Vám nabídku v několika variantách, které s Vámi detailně projdeme. Ale i v případě, že se v oblasti výpočetní techniky orientujete pouze rámcově, rádi s Vámi Váš požadavek probereme a všechno podstatné Vám vysvětlíme. Pokud se před nákupem chcete o dané problematice dozvědět přecejen trochu víc nebo pokud Vás tato oblast zajímá hlouběji, v kategorii Produkty a služby najdete základní informace o všech stěžejních komponentách, současné trendy na trhu a naše tipy.

Nejsme vhodným partnerem pro každého. Pokud ale uvažujete o koupi nového stroje a za své peníze očekáváte kvalitní zboží, ušité "na míru" Vašim potřebám, a nadstandardní zákaznický servis, potom jste u nás správně. Spojte se s námi, sdělte nám své požadavky a zbytek nechte na nás! Dlouholeté zkušenosti v oboru nám dovolují udělat pro Vaší spokojenost maximum.

V kategorii Ke stažení najdete m.j. objednávkový formulář, ve kterém můžete - konkrétně nebo obecně - uvést Váš požadavek a vyplněnou poptávku nám zaslat e-mailem. Ozveme se Vám obratem. Nejjednodušší první krok: Zavolejte nám.

Přeji Vám šťastnou volbu :-)

Roman Hošek, majitel společnosti

Novinky

Toshiba uvedla na trh 14TB pevný disk, plněný Héliem

V posledních několika letech je svět magnetických pevných disků ovládán v podstatě dvěma společnostmi - Seagate a Western Digital. Člověk skoro zapomněl, že desktopové pevné disky s rozměrem 3,5" prodává ještě Toshiba. Právě tento výrobce se teď dere dopředu. Toshiba na sklonku roku 2017...
Celý článek

Nová webová prezentace spuštěna

Dobrý den. Právě jsme spustili naší novou webovou prezentaci. Měla by Vám především přinášet aktuální informace z oblasti IT a pomoci při výběru Vaší nové počítačové sestavy. Nové stránky jsme co nejvíce zjednodušili, abyste požadované informace našli co nejlépe.
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Otázky a odpovědi: Úvodní stránka

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Roman Hošek

Jiráskova 422
262 23 JINCE
+420 608 607 081 roman.hosek@hobbyland.cz
Vytvořeno službou Webnode