Vážení přátelé

Dovolte mi, abych Vás přivítal na stránkách společnosti HOBBYLAND, která již 27 let dodává výpočetní techniku do českých domácností a firem. Naší specializací je stavba a prodej počítačových sestav na zakázku, podle přání, potřeb a finančních možností každého zákazníka. Dále zajišťujeme upgrade počítačů, prodej kvalitních HW komponent a periferií od osvědčených výrobců, a samozřejmě následný záruční i pozáruční servis na veškeré zboží, zakoupené u nás. Součástí našich služeb je i bezplatné poradenství pro naše klienty.

Nejsme e-shop. Naším cílem je co nejlépe pochopit Vaše požadavky a potřeby, a poté Vám nabídnout  to nejlepší za cenu, kterou jste ochotni investovat.

Každý náš zákazník je pro nás jedinečný partner. Pokud máte konkrétní přání, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme Vám nabídku v několika variantách, které s Vámi detailně projdeme. Ale i v případě, že se v oblasti výpočetní techniky orientujete pouze rámcově, rádi s Vámi Váš požadavek probereme a všechno podstatné Vám vysvětlíme. Pokud se před nákupem chcete o dané problematice dozvědět přecejen trochu víc nebo pokud Vás tato oblast zajímá hlouběji, v kategorii Produkty a služby najdete základní informace o všech stěžejních komponentách, současné trendy na trhu a naše tipy.

Nejsme vhodným partnerem pro každého. Pokud ale uvažujete o koupi nového stroje a za své peníze očekáváte kvalitní zboží, ušité "na míru" Vašim potřebám, a nadstandardní zákaznický servis, potom jste u nás správně. Spojte se s námi, sdělte nám své požadavky a zbytek nechte na nás! Dlouholeté zkušenosti v oboru nám dovolují udělat pro Vaší spokojenost maximum.

V kategorii Ke stažení najdete m.j. objednávkový formulář, ve kterém můžete - konkrétně nebo obecně - uvést Váš požadavek a vyplněnou poptávku nám zaslat e-mailem. Ozveme se Vám obratem. Nejjednodušší první krok: Zavolejte nám.

Přeji Vám šťastnou volbu :-)

Roman Hošek, majitel společnosti

Novinky

Nová webová prezentace spuštěna

Dobrý den. Právě jsme spustili naší novou webovou prezentaci. Měla by Vám především přinášet aktuální informace z oblasti IT a pomoci při výběru Vaší nové počítačové sestavy. Nové stránky jsme co nejvíce zjednodušili, abyste požadované informace našli co nejlépe.
Celý článek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Otázky a odpovědi: Úvodní stránka

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Roman Hošek

Jiráskova 422
262 23 JINCE
+420 608 607 081 roman.hosek@hobbyland.cz
Vytvořeno službou Webnode